O nás

Sklenářství Jan Brdíčko má více než 20 let zkušeností se žáruvzdorným sklem. Dodáváme žáruvzdornou skleněnou keramiku výrobcům krbů a kamen téměř 15 let. Skla nabízíme od japonské společnosti Nippon Electric Glass Co., Ltd. (NEG), která je po americké společnosti Corning druhým největším výrobcem speciálního skla na celém světě. Jsme jedním z předních dodavatelů v České republice.

Design a materiály krbu nebo kamen mají svůj jedinečný charakter a dělají z něj klenot v obývacím pokoji. Ať už topidla, glazované kachle, krbová nebo peletová kamna, moderní nebo tradiční. Sklokeramika je však jedna věc, díky které je krb vynikající po celá desetiletí. Sklokeramika chrání vás a vaši rodinu před odletujícími jiskrami a snižuje spotřebu paliva při stejném tepelném výkonu.

SKLENĚNÁ KERAMIKA Neoceram®, vyrobený bez toxických látek – pro naše životní prostředí
  • Pro kamna a krby
  • Tepelná odolnost až 750 ° C
  • Odolný vůči tepelným šokům

Neoceram®, produkt společnosti Nippon Electric Glass (Japonsko), je jedinou transparentní sklokeramikou, která je leštěná na obou stranách povrchu. neoclear® nemá proto téměř vady a zaručuje jasný výhled na oheň. „NIC NENÍ JASNÉ JAKO neoceram®!“